MOT Monitor 2025
Editie 2. Cijfers over MOT-afkeur in Groot-Brittannië, op basis van open DVSA-data over de periode 1 januari 2025 tot en met 31 december 2025.
Van de auto's van 3-5 jaar oud die in 2025 gekeurd zijn, kreeg 12,8% minstens een initieel afkeurpunt bij de MOT. Bij auto's van 15-19 jaar oud is dat 42,0%. De volledige tabellen staan hieronder en zijn vrij te citeren met bronvermelding.
Verschuivingen ten opzichte van 2024
Deze editie (2025) vergelijkt Britse MOT-keuringen uit 2025 met keuringen uit het vorige DVSA-testjaar (2024). Beide edities beslaan een enkel kalenderjaar aan keuringen.
Verschillen kleiner dan 1,0 procentpunt vallen binnen de normale jaar-op-jaar-schommeling van een enkel testjaar en zijn niet benadrukt.
| Leeftijd | Vorige editie | Huidige editie | Verschil |
|---|---|---|---|
| 3-5 jaar | 13,7% (841.819/6.130.355) | 12,8% (682.048/5.343.752) | -1,0 procentpunt |
| 6-8 jaar | 20,4% (1.594.934/7.803.846) | 19,2% (1.437.618/7.506.386) | -1,3 procentpunt |
| 9-11 jaar | 29,7% (2.106.162/7.088.930) | 28,1% (2.127.395/7.578.792) | -1,6 procentpunt |
| 12-14 jaar | 38,0% (1.879.024/4.945.258) | 36,3% (1.900.839/5.235.643) | -1,7 procentpunt |
| 15-19 jaar | 42,9% (2.185.527/5.094.916) | 42,0% (2.200.173/5.235.978) | -0,9 procentpunt |
| Categorie | Vorige editie | Huidige editie | Verschil |
|---|---|---|---|
| Suspension | 18,4% | 20,0% | +1,6 procentpunt |
| Brakes | 16,2% | 15,2% | -1,0 procentpunt |
| Visibility | 5,5% | 4,7% | -0,8 procentpunt |
| Tyres | 12,9% | 12,5% | -0,4 procentpunt |
| Noise, emissions and leaks | 2,0% | 2,2% | +0,2 procentpunt |
Modellen die verschoven zijn, per leeftijdsgroep
3-5 jaar
- Nieuw in de hoogste afkeur: Citroen Berlingo, Peugeot Partner
- Verdwenen uit de hoogste afkeur: Mercedes-Benz Citan, Renault ZOE
- Nieuw in de laagste afkeur: Honda Cr-V, Audi Q2
- Verdwenen uit de laagste afkeur: Porsche 911, Porsche Cayenne
6-8 jaar
- Nieuw in de laagste afkeur: Porsche Cayman
- Verdwenen uit de laagste afkeur: Porsche Boxster
9-11 jaar
- Nieuw in de hoogste afkeur: Renault Clio
- Verdwenen uit de hoogste afkeur: Peugeot 5008
12-14 jaar
- Nieuw in de hoogste afkeur: Renault Kangoo
- Verdwenen uit de hoogste afkeur: Chevrolet Captiva
- Nieuw in de laagste afkeur: Porsche Boxster
- Verdwenen uit de laagste afkeur: Audi A7
Initiele afkeur per leeftijdsgroep
Aandeel keuringen met minstens een initieel afkeurpunt (herkeuringen niet meegeteld), per leeftijd van de auto op het keuringsmoment. Gebaseerd op het volledige Britse MOT-wagenpark.
| Leeftijd | Keuringen | Met initiële afkeur | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 3-5 jaar | 5.343.752 | 682.048 | 12,8% |
| 6-8 jaar | 7.506.386 | 1.437.618 | 19,2% |
| 9-11 jaar | 7.578.792 | 2.127.395 | 28,1% |
| 12-14 jaar | 5.235.643 | 1.900.839 | 36,3% |
| 15-19 jaar | 5.235.978 | 2.200.173 | 42,0% |
Meest voorkomende gebrekcategorieën
Aandeel gecategoriseerde afkeuritems in deze categorie, gewogen over de 258 modellen die Plateop volgt. Dit is een aandeel van de afkeuritems, niet de kans dat een auto zijn MOT niet haalt: een auto kan om meer dan een reden tegelijk afgekeurd worden.
| Categorie | Met initiële afkeur | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|---|
| Lamps, reflectors and electrical equipment | 1.583.815 | 6.326.943 | 25,0% |
| Suspension | 1.264.026 | 6.326.943 | 20,0% |
| Brakes | 963.107 | 6.326.943 | 15,2% |
| Tyres | 791.410 | 6.326.943 | 12,5% |
| Visibility | 298.521 | 6.326.943 | 4,7% |
| Body, chassis, structure | 215.959 | 6.326.943 | 3,4% |
| Noise, emissions and leaks | 141.008 | 6.326.943 | 2,2% |
| Steering | 83.599 | 6.326.943 | 1,3% |
| Seat belts and supplementary restraint systems | 1.946 | 6.326.943 | 0,0% |
| Identification of the vehicle | 520 | 6.326.943 | 0,0% |
| Road Wheels | 411 | 6.326.943 | 0,0% |
Modellen met de laagste en hoogste afkeur
Per leeftijdsgroep de drie modellen met de laagste en de hoogste initiële afkeur. Alleen modellen met minstens 1.500 keuringen in die leeftijdsgroep tellen mee; kleine aantallen geven toevalstreffers en blijven daarom buiten beeld.
3-5 jaar
Laagste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Porsche Macan | 11.324 | 6,6% |
| Honda Cr-V | 15.949 | 7,6% |
| Audi Q2 | 36.304 | 7,8% |
Hoogste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Renault Kangoo | 2.415 | 28,0% |
| Citroen Berlingo | 16.516 | 26,9% |
| Peugeot Partner | 17.542 | 24,1% |
6-8 jaar
Laagste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Porsche 911 | 6.020 | 5,5% |
| Porsche Cayman | 2.191 | 5,9% |
| Porsche Macan | 13.966 | 8,7% |
Hoogste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Renault Kangoo | 7.540 | 38,1% |
| Mercedes-Benz Citan | 8.478 | 37,9% |
| Citroen Berlingo | 38.319 | 36,7% |
9-11 jaar
Laagste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Porsche 911 | 4.946 | 6,1% |
| Porsche Cayman | 3.288 | 7,3% |
| Porsche Boxster | 3.515 | 7,8% |
Hoogste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Citroen DS3 | 25.594 | 46,4% |
| Renault Kangoo | 10.258 | 46,3% |
| Renault Clio | 72.010 | 45,1% |
12-14 jaar
Laagste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Porsche 911 | 3.873 | 6,6% |
| Porsche Boxster | 2.303 | 8,8% |
| Porsche Cayenne | 4.952 | 17,0% |
Hoogste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Renault Trafic | 13.978 | 52,1% |
| Renault Kangoo | 9.940 | 51,0% |
| Renault Clio | 49.811 | 50,9% |
Eerste MOT: het cohort van 2022
Auto's die voor het eerst geregistreerd zijn in 2022 bereikten dit testjaar de wettelijke minimumleeftijd voor hun eerste MOT. Van de modellen met minstens 1.000 keuringen in dat cohort, de tien met de laagste en de tien met de hoogste initiële afkeur:
Deze modellen zakken het vaakst voor hun eerste MOT: Ford Ranger (18,0%), Mercedes-Benz Vito (17,1%) en Volkswagen Passat (14,8%).
Laagste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Toyota RAV4 | 7.026 | 5,4% |
| Porsche Macan | 4.249 | 6,3% |
| Audi Q2 | 10.787 | 6,6% |
| Honda Cr-V | 5.050 | 6,7% |
| Mazda CX-30 | 1.393 | 7,0% |
| Volkswagen Golf | 1.904 | 7,1% |
| Toyota Aygo | 1.588 | 7,2% |
| Toyota Prius | 1.684 | 7,6% |
| Volkswagen T-Cross | 3.652 | 7,7% |
| Citroën C3 | 1.030 | 7,8% |
Hoogste afkeur
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Ford Ranger | 15.070 | 18,0% |
| Mercedes-Benz Vito | 1.645 | 17,1% |
| Volkswagen Passat | 1.235 | 14,8% |
| Peugeot 5008 | 1.021 | 14,8% |
| Tesla Model 3 | 5.640 | 14,8% |
| Hyundai Ioniq | 5.173 | 14,8% |
| Kia Ceed | 3.919 | 13,9% |
| Volkswagen Tiguan | 2.826 | 13,6% |
| Kia Sportage | 2.782 | 13,5% |
| Hyundai Kona | 4.967 | 13,3% |
Verschil per brandstof
Initiele afkeur per brandstofsoort, binnen dezelfde leeftijdsgroep. Vergelijk alleen binnen een leeftijdsgroep: het wagenpark per brandstof verschilt sterk in leeftijd.
| Brandstof | 3-5 jaar | 6-8 jaar | 9-11 jaar | 12-14 jaar | 15-19 jaar |
|---|---|---|---|---|---|
| Anders | 28,9% | 35,4% | |||
| Benzine | 11,6% | 18,3% | 27,4% | 35,9% | 42,2% |
| Diesel | 17,3% | 21,1% | 29,1% | 37,0% | 42,1% |
| Elektrisch | 13,6% | 18,8% | 31,9% | 33,3% | 34,0% |
| Elektrisch/Diesel | 12,6% | 15,7% | 22,4% | 33,3% | |
| Gas (bi-fuel) | 16,2% | ||||
| Hybride | 10,4% | 14,5% | 19,8% | 25,5% | 32,2% |
| LPG | 35,9% | 36,3% |
Methodiek en definities
- Bron: DVSA MOT test results, open data, testjaar 1 januari 2025 tot en met 31 december 2025.
- Een keuring telt als keuring met initiële afkeur wanneer er minstens een echt gebrek geconstateerd is bij de EERSTE keuring van dat bezoek, de eigen 'initial test' van de DVSA. Een herkeuring telt nooit mee.
- De vlootcijfers per leeftijdsgroep komen uit het volledige Britse MOT-wagenpark, niet gefilterd op merk of model.
- De categorie- en modelcijfers zijn gemeten over de 258 modellen van 28 merken die Plateop volgt (5.893 datacellen). Dat is ruim maar niet het volledige wagenpark; de vlootcijfers hierboven zijn daarvoor de referentie.
- Modellen doen alleen mee als uitschieter bij minstens 1.500 keuringen in de betreffende leeftijdsgroep. De leeftijd is de leeftijd van de auto sinds de datum van eerste registratie, niet het bouwjaar: de DVSA registreert een datum van eerste gebruik, nooit een bouwjaar.
- De DVSA veranderde in mei 2018 de indeling van gebrekcategorieën. De categoriecijfers van deze editie gebruiken uitsluitend keuringsresultaten uit de indeling die bij haar eigen testjaar hoort.
- Edities worden na publicatie niet meer aangepast. Deze editie is samengesteld op 2 september 2026.
Jaar-op-jaar-vergelijkingen verschijnen vanaf de tweede bevroren editie: elke editie wordt bevroren, zodat verschuivingen aantoonbaar zijn.
Deze cijfers gebruiken
Vrij te citeren met bronvermelding, bij onlinegebruik graag met link:
Bron: Plateop MOT Monitor, plateop.com/pers
Alle edities en methodiek