STK Monitor 2025
Editie 2. Cijfers over afkeur bij de Tsjechische STK, op basis van open data van het ministerie van Verkeer over de periode 1 januari 2025 tot en met 31 december 2025.
Van de auto's van 3-5 jaar oud had 3,9% een ernstig of gevaarlijk gebrek. Bij auto's van 15-19 jaar oud is dat 10,3%. De volledige tabellen staan hieronder en zijn vrij te citeren met bronvermelding.
Verschuivingen ten opzichte van 2024
Deze editie (2025) vergelijkt Tsjechische STK-keuringen uit 2025 met keuringen uit het vorige jaar (2024). Beide edities beslaan een enkel kalenderjaar aan keuringen.
Verschillen kleiner dan 1,0 procentpunt vallen binnen de normale jaar-op-jaar-schommeling en zijn niet benadrukt.
| Leeftijd | Vorige editie | Huidige editie | Verschil |
|---|---|---|---|
| 3-5 jaar | 3,7% (14.795/400.509) | 3,9% (14.514/376.071) | +0,2 procentpunt |
| 6-8 jaar | 4,8% (33.712/705.242) | 4,9% (33.979/699.775) | +0,1 procentpunt |
| 9-11 jaar | 6,3% (27.945/445.180) | 6,4% (30.085/470.243) | +0,1 procentpunt |
| 12-14 jaar | 7,8% (45.136/579.575) | 8,1% (43.458/539.903) | +0,3 procentpunt |
| 15-19 jaar | 9,8% (98.952/1.013.054) | 10,3% (95.852/930.191) | +0,5 procentpunt |
| Categorie | Vorige editie | Huidige editie | Verschil |
|---|---|---|---|
| Identificatie van het voertuig | 4,0% | 4,0% | 0,0 procentpunt |
| Remuitrusting | 19,6% | 19,6% | 0,0 procentpunt |
| Stuurinrichting | 7,7% | 7,7% | 0,0 procentpunt |
| Zicht | 6,4% | 6,4% | 0,0 procentpunt |
| Verlichtingsinstallatie en onderdelen van elektrische installaties | 18,3% | 18,3% | 0,0 procentpunt |
Modellen die verschoven zijn, per leeftijdsgroep
3-5 jaar
- Nieuw in het laagste aandeel: Suzuki Vitara, Hyundai i20
- Verdwenen uit het laagste aandeel: Toyota RAV4, Volkswagen Golf
6-8 jaar
- Nieuw in het hoogste aandeel: Fiat Ducato, Peugeot Boxer
- Verdwenen uit het hoogste aandeel: Mercedes-Benz Sprinter, Citroen Jumper
- Nieuw in het laagste aandeel: Honda CR-V
- Verdwenen uit het laagste aandeel: Volkswagen Golf Sportsvan
9-11 jaar
- Nieuw in het hoogste aandeel: Ford Transit Custom
- Verdwenen uit het hoogste aandeel: Renault Megane
- Nieuw in het laagste aandeel: Volkswagen Golf Sportsvan, Seat Leon, Volkswagen Golf
- Verdwenen uit het laagste aandeel: Skoda Citigo, Suzuki SX4, Skoda Yeti
12-14 jaar
- Nieuw in het hoogste aandeel: Citroen Berlingo, Fiat Ducato
- Verdwenen uit het hoogste aandeel: Citroen C4 Picasso, Peugeot Partner
- Nieuw in het laagste aandeel: Audi A4
- Verdwenen uit het laagste aandeel: Volkswagen Tiguan
Aandeel ernstige en gevaarlijke gebreken per leeftijdsgroep
Aandeel STK-keuringen met minstens een ernstig of gevaarlijk gebrek (ernst B of C), per leeftijd van de auto op het keuringsmoment. Gebaseerd op het volledige Tsjechische STK-wagenpark.
| Leeftijd | Keuringen | Met B/C-gebrek | Aandeel |
|---|---|---|---|
| 3-5 jaar | 376.071 | 14.514 | 3,9% |
| 6-8 jaar | 699.775 | 33.979 | 4,9% |
| 9-11 jaar | 470.243 | 30.085 | 6,4% |
| 12-14 jaar | 539.903 | 43.458 | 8,1% |
| 15-19 jaar | 930.191 | 95.852 | 10,3% |
Meest voorkomende gebrekcategorieƫn
Aandeel gecategoriseerde afkeuritems in deze categorie, gemeten over de 108 modellen die Plateop volgt. Dit is een aandeel van de afkeuritems, niet de kans dat een auto de STK niet haalt: een auto kan om meer dan een reden tegelijk een gebrek hebben.
| Categorie | Met B/C-gebrek | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|---|
| Chassis en met het chassis verbonden delen | 17.836.974 | 62.659.921 | 28,5% |
| Remuitrusting | 12.072.853 | 61.486.979 | 19,6% |
| Verlichtingsinstallatie en onderdelen van elektrische installaties | 11.438.165 | 62.667.091 | 18,3% |
| Assen, wielen, banden en ophanging | 10.595.232 | 61.942.304 | 17,1% |
| Stuurinrichting | 4.534.328 | 58.690.991 | 7,7% |
| Zicht | 3.774.825 | 59.282.642 | 6,4% |
| Identificatie van het voertuig | 2.459.540 | 62.004.917 | 4,0% |
| Overlastfactoren | 979.810 | 56.698.747 | 1,7% |
| Diverse uitrustingen | 1.028.131 | 60.983.023 | 1,7% |
| Aanvullende controles voor passagiersvoertuigen M2 en M3 | 46.814 | 44.879.298 | 0,1% |
Modellen met het laagste en hoogste aandeel gebreken
Per leeftijdsgroep de drie modellen met het laagste en het hoogste aandeel ernstige of gevaarlijke gebreken. Alleen modellen met minstens 800 keuringen in die leeftijdsgroep tellen mee; kleine aantallen geven toevalstreffers en blijven daarom buiten beeld.
3-5 jaar
Laagste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Suzuki Vitara | 1.254 | 1,3% |
| Hyundai i20 | 1.004 | 1,4% |
| Å koda Karoq | 11.128 | 1,7% |
Hoogste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Peugeot Boxer | 1.981 | 10,7% |
| Fiat Ducato | 1.575 | 10,1% |
| Citroen Jumper | 1.160 | 8,8% |
6-8 jaar
Laagste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Suzuki SX4 | 1.351 | 1,8% |
| Suzuki Vitara | 4.563 | 2,0% |
| Honda CR-V | 1.013 | 2,2% |
Hoogste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Fiat Ducato | 3.691 | 8,8% |
| Peugeot Boxer | 3.644 | 8,8% |
| Dacia Dokker | 6.280 | 8,7% |
9-11 jaar
Laagste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Volkswagen Golf Sportsvan | 1.338 | 2,6% |
| Seat Leon | 1.446 | 3,5% |
| Volkswagen Golf | 11.274 | 4,0% |
Hoogste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Dacia Dokker | 1.701 | 11,9% |
| Ford Transit Custom | 1.399 | 10,9% |
| Ford Transit | 3.269 | 10,4% |
12-14 jaar
Laagste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Skoda Citigo | 1.849 | 4,1% |
| Audi A6 | 3.332 | 4,9% |
| Audi A4 | 1.157 | 4,9% |
Hoogste aandeel gebreken
| Model | Keuringen | Aandeel |
|---|---|---|
| Ford Transit | 6.816 | 13,7% |
| Citroen Berlingo | 1.676 | 13,4% |
| Fiat Ducato | 2.327 | 12,3% |
Methodiek en definities
- Bron: open STK-keuringsdata, ministerie van Verkeer, over de periode 1 januari 2025 tot en met 31 december 2025.
- Een keuring telt als keuring met gebrek wanneer er minstens een gebrek van ernst B (ernstig, de auto mag alleen voorwaardelijk door) of ernst C (gevaarlijk, de auto mag niet door) is vastgesteld. Lichte gebreken van ernst A tellen nooit mee; dat maakt Tsjechische aandelen structureel lager dan bij landen die elk echt gebrek meetellen.
- De vlootcijfers per leeftijdsgroep komen uit het volledige Tsjechische STK-wagenpark, niet gefilterd op merk of model.
- De categorie- en modelcijfers zijn gemeten over de 108 modellen van 23 merken die Plateop volgt (643 datacellen). Dat is ruim maar niet het volledige wagenpark; de vlootcijfers hierboven zijn daarvoor de referentie.
- Modellen doen alleen mee als uitschieter bij minstens 800 keuringen in de betreffende leeftijdsgroep.
- Edities worden na publicatie niet meer aangepast. Deze editie is samengesteld op 3 september 2026.
Jaar-op-jaar-vergelijkingen verschijnen vanaf de tweede bevroren editie: elke editie wordt bevroren, zodat verschuivingen aantoonbaar zijn.
Deze cijfers gebruiken
Vrij te citeren met bronvermelding, bij onlinegebruik graag met link:
Bron: Plateop STK Monitor, plateop.com/pers
Alle edities en methodiek